Promocje

Skarpetki damskie i męskie w atrakcyjnych cenach

Promocje

Skarpetki damskie i męskie muszą świetnie wyglądać, być wygodne, ale też mieć atrakcyjne ceny. Załoga Freak Feet dba o to każdego dnia! Nieustannie pracujemy nad nowymi promocjami, by móc Wam zagwarantować polskie skarpety wysokiej jakości za niewielkie pieniądze. Z nami każdy może podkręcić styl i wyrazić siebie – ograniczenia nie istnieją!

By nie przegapić okazji na tanie, oryginalne i soczyście kolorowe skarpetki odwiedzajcie regularnie tę zakładkę oraz śledźcie nasze social media – w szczególności facebook.com/FreakFeet! Stamtąd najszybciej dowiecie się o aktualnych zniżkach, nowościach i innych ciekawostkach z życia naszej firmy.

polub nasz
profil...

Przejdż do instagrama

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 20% rabatu na zakupy.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freakers sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Władysława Bełzy 10 – Administratora Danych Osobowych (dalej: Freakers) w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie od Freakers informacji handlowych w zakresie towarów i usług oferowanych przez Freakers oraz jej partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu.

pixel do góry
Sklep internetowy Shoper.pl