Kontakt

Działamy od poniedziałku do piątku między 9:00 a 15:00. W tym czasie jesteśmy tylko dla Was – odpowiadamy na pytania, wspólnie rozwiązujemy problemy i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Freakers sp. z o.o. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie jesteście pewni czy skarpetki to dobry pomysł na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Nie możecie znaleźć interesujących Was informacji na temat dostawy lub płatności? A może chcielibyście, żeby Freakers wykonał na skarpetach wzór Waszego indywidualnego projektu? Cokolwiek by to nie było – piszcie lub dzwońcie śmiało!

Kontakt z Wami jest dla nas bardzo ważny. Tylko tak możemy dowiedzieć się, czego potrzebujecie, jakie nowe motywy zwariowanych skarpetek chcielibyście u nas zobaczyć i co jeszcze możemy poprawić.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 20% rabatu na zakupy.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freakers sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Władysława Bełzy 10 – Administratora Danych Osobowych (dalej: Freakers) w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie od Freakers informacji handlowych w zakresie towarów i usług oferowanych przez Freakers oraz jej partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu.

pixel do góry
Sklep internetowy Shoper.pl