Freakers Blog

Kolorowe zwariowane skarpetki – idealny pomysł na prezent!

Kolorowe zwariowane skarpetki – idealny pomysł na prezent!

Jeżeli na myśl o urodzinach i świętach zalewa Cię zimny pot, bo wiesz, że znów od brata, cioci i babci dostaniesz skarpety, to najwyraźniej coś Cię ominęło! Nudne szare, czarne i brązowe jednolite skarpety odeszły w niepamięć, a ich miejsce zajęły kolorowe, kontrastowe skarpety z odjechanymi motywami. Kto powiedział, że skarpety muszą być zawsze poważne?

Koniec ze skarpetkową nudą!

Nie bójmy się tego powiedzieć – przeciętne skarpety, których pełno w sklepach odzieżowych, supermarketach i w Internecie, po prostu wieją nudą. Kiedy zamierzasz kupić skarpety, doskonale wiesz, jaki masz wybór… żaden!

Nasze hasło to: „Do wyboru, do koloru!”. Dotychczas na skarpetkowym rynku brakowało nam jednego i drugiego. Nie chcieliśmy się godzić na to, żeby nasze stopy na zawsze pozostały nudne i bezbarwne. Postanowiliśmy zrobić skarpety, które chce się nosić i pokazywać. Takie, które wzbudzają uśmiech na ustach obdarowanej osoby albo przyciągają zaciekawione spojrzenia na ulicy.

Czy kolorowe, wzorzyste skarpetki zdają egzamin? Jeszcze jak!

Nigdy więcej nie będziesz mieć problemu z kupnem prezentu!

Kolorowe skarpetki od Freak Feet to idealny pomysł na banalny – niebanalny prezent. Nie ma co ukrywać – zwykłe skarpetki to prezent, który kupujemy, gdy brakuje nam lepszego (czy wręcz jakiegokolwiek) pomysłu. Radość, jaką wzbudzają, jest raczej kurtuazyjna. Zupełnie inną reakcję wywołują kolorowe skarpetki w zwariowane wzory.

Wyobraź sobie: dziadek przy wigilijnym stole rozpakowuje swój prezent. Trochę lat już po świecie chodzi i wie, czego się spodziewać. Paczka ma kształt i wielkość skarpetek. To na pewno skarpety. Znooowu? Dziadek rozpakowuje i wyciąga… skarpety, oczywiście.

Ale jakie! Niebieskie w żółte banany. Albo z motywem amerykańskiej flagi. Albo w małe gumowe kaczuszki. Radość dziadka – bezcenna. Znów dostał skarpety, ale jak sądzisz, która para od dziś będzie jego ulubioną?

Dlaczego kolorowe skarpety są takie fajne? Bo pozwalają się wyróżnić! Skarpety dotychczas były traktowane po macoszemu i wstydliwie ukrywane w butach oraz pod nogawkami. Dziś możemy dumnie eksponować niepowtarzalne skarpetki, które dopełnią strój, pozwolą nam się wyrazić albo nieco wyróżnić w otoczeniu. Wprowadzają do codziennego życia kolory i wesołość – a tego nigdy za wiele! Jeżeli więc masz okazję, sprezentuj komuś najbardziej kolorową parę skarpet. Jeżeli nie masz okazji – też to zrób!

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 20% rabatu na zakupy.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freakers sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Władysława Bełzy 10 – Administratora Danych Osobowych (dalej: Freakers) w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie od Freakers informacji handlowych w zakresie towarów i usług oferowanych przez Freakers oraz jej partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu.

pixel do góry
Sklep internetowy Shoper.pl