Freakers Blog

Czy noszenie skarpetek może być trendy? Jak je nosić?

Czy noszenie skarpetek może być trendy? Jak je nosić?

Strój to nie tylko ochrona ciała przed chłodem, ale też sposób ekspresji. To, co na sobie nosimy, wiele mówi o naszych upodobaniach, stylu życia, czasem nawet poglądach i osobowości. Czy skarpetki też mogą coś o nas mówić? Oczywiście, że tak! Na naszych oczach tworzy się historia: skarpety stają się pełnoprawnym elementem mody. Co sprawia, że skarpety są trendy?

Diabeł tkwi w szczegółach

Styl to suma detali. Czarna sukienka może nabrać zupełnie innego charakteru w zależności od tego, jakie dodatki będą ją uzupełniać. Jeżeli więc chcesz mieć styl – to, jaki on ma być, jest drugorzędne – powinieneś zadbać właśnie o detale, drobiazgi, które dopełniają całość ubraniowej kompozycji. Od pewnego czasu takim detalem stały się… skarpetki.

Jednym słowem: skarpetki są trendy! Nie chodzi jednak o te szare, nudne, jednobarwne, które łatwo dostać w każdym sklepie, markecie czy w kiosku. Skarpety nadążające za współczesnym stylem są kolorowe, wzorzyste, kontrastowe i zaskakujące!

Co mówią o tobie twoje skarpetki?

Jak nosić takie wielobarwne i rzucające się w oczy skarpetki? Wszystko zależy od Ciebie! Dla osób, które cenią ubraniową swobodę, kolorowe skarpetki będą jedynie kropką nad i. Z kolei dla tych z Was, którzy na co dzień muszą ubierać się bardzo elegancko, ukryte pod nogawkami garniturowych spodni skarpety w gumowe kaczuszki mogą być satysfakcjonującym wyrazem cichego buntu.

Kolorowe skarpetki można też nosić bardziej odważnie, eksponując je jako element kontrastujący stylistycznie i kolorystycznie ze względnie stonowanym strojem. Przy obecnej modzie, w której ważnym akcentem są odsłonięte kostki, nietrudno o to – aż proszą się, aby ubrać je ciekawie i z dumą pokazywać światu!

To, jak będziesz nosić kolorowe wesołe skarpetki, zależy od Ciebie. Dla wielu osób wciąż noszenie skarpet ze wzorem banana jest nie do pomyślenia. Są jednak ludzie, którzy nie boją się założyć je na własny ślub. Bo w końcu – dlaczego nie? Kolorowe skarpety wywołują zaskoczenie i mimowolny uśmiech, szczególnie gdy połączymy je z czymś, do czego „nie pasują”.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 20% rabatu na zakupy.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freakers sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Władysława Bełzy 10 – Administratora Danych Osobowych (dalej: Freakers) w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie od Freakers informacji handlowych w zakresie towarów i usług oferowanych przez Freakers oraz jej partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu.

pixel do góry
Sklep internetowy Shoper.pl