Freakers Blog

Jak zapakować skarpetki w 5 minut? 4 inspirujące pomysły

Skarpetki to główna przyczyna bałaganu w twojej szafie? Wybierasz się w podróż i zastanawiasz się jak spakować skarpetki, żeby się nie pogubiły? Pralka regularnie „pożera” tę część twojej garderoby? Szukasz estetycznego i oryginalnego pomysłu na wręczenie skarpetek w prezencie? Oto krótki poradnik, o tym, jak w 5 minut zapakować skarpetki.

Jak zapakować skarpetki do szafy lub szuflady?

Wiele osób po prostu wrzuca skarpetki do szafy lub szuflady. Jest to najpopularniejszy sposób na przechowywanie tego rodzaju ubrań. Czy jest on efektywny? Najczęściej po kilku dniach w miejscu przechowywania skarpetek robi się bałagan. Skarpety niejednokrotnie są nieestetycznie pozwijane, a nawet potrafią się gdzieś zapodziać. Zadbaj o przechowywanie swoich skarpetek. Dowiedz się jak zapakować skarpetki do szafy lub szuflady.

Najbardziej efektywnym sposobem, który pomoże ci zorganizować przestrzeń w szufladzie, są organizery lub niewielkie pudełka. Powkładaj każdą parę skarpet w oddzielną przegródkę organizera. W ten sposób nie tylko zagospodarujesz przestrzeń w szafie, ale także szybko znajdziesz ukochaną parę skarpetek.

Jak zapakować skarpetki w podróż?

Przed tobą wyjazd? Dowiedz się jak zapakować skarpetki w podróż i zyskać dodatkową przestrzeń. Najważniejsza zasada, którą musisz zapamiętać, mówi o tym, żeby nie zaczynać pakowania walizki od włożenia do niej skarpetek.

Istnieją 2 proste i szybkie metody pakowania skarpetek do torby podróżnej. Zabierasz ze sobą parę krytych butów, którą zapakujesz do walizki? Do wewnątrz butów schowaj zrolowane skarpetki. W ten sposób zyskasz dodatkowe miejsce w walizce.

Sposób z butami to nie twoja bajka? Spakuj wszystkie ubrania i potrzebne rzeczy. Pakuj torbę, do czasu, aż do włożenia zostaną ci tylko skarpetki. Teraz spójrz na swoją walizkę. Pomiędzy ubraniami, kosmetyczką i innymi rzeczami zostały puste przestrzenie. To właśnie w te „dziury” powkładaj skarpetki.

Jak zapakować skarpetki do pralki?

Skarpety najczęściej gubią się podczas prania. Jak zapakować skarpetki do pralki? Zainwestuj w woreczki do prania skarpet. Włożenie skarpet do takiego worka, to skuteczny sposób, by uniemożliwić ich „pożarcie” przez pralkę. Martwisz się, że skarpety nie będą doprane? Worki, o których mowa, zostały wykonane ze specjalnego siatkowanego materiału, który umożliwia dokładne wypranie ubrań.

Jak zapakować skarpetki na prezent?

Jak zapakować skarpetki na prezent, by wyglądały efektownie? Kupujesz skarpety dla mężczyzny? Podaruj mu także w kufel do piwa. Włóż do niego skarpety, które zamierzasz sprezentować i wręcz osobie, dla której jest przeznaczony. Ten sam patent możesz wykorzystać, kiedy kupujesz skarpetki dla kobiety. Kufel do piwa zastąp wtedy kieliszkami do wina.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj 20% rabatu na zakupy.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freakers sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Władysława Bełzy 10 – Administratora Danych Osobowych (dalej: Freakers) w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie od Freakers informacji handlowych w zakresie towarów i usług oferowanych przez Freakers oraz jej partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu.

pixel do góry
Sklep internetowy Shoper.pl